السيرة النبوية طارق السويدان

Apr 18

السيرة النبوية طارق السويدان

السيرة النبوية للشيخ طارق السويدان الحلقة 1 السيرة النبوية طارق السويدان.

فيديو السيرة النبوية طارق السويدانЗа час існування компанія «Аргон» постійно удосконалювала і розвивала  стандарти своєї роботи.На сьогоднішній день, супермаркети «Корона», «К-маркет» та «Грош» - відома і популярна мережа магазинів сімейної покупки,  до складу якої входить 12 магазинів, тр

У разі, якщо Ви бажаєте самостійно розібратися у всіх тонкощах порядку державної реєстрації юридичних осіб в Україні, як то кажуть від "А до Я", наші фахівці підготували короткий інформаційний матеріал, про те як зареєструвати підприємство, на що звернути увагу при підготовці статуту Т�

Если возникнут у Вас вопросы- буду ждать, спасибо.مزيد من المعلومات حول السيرة النبوية طارق السويدان

Інформація про компанію

В жовтні 2012 року виповнилось 17 років, як працює на ринку підприємство "Аргон" - один із лідерів у галузі роздрібної торгівлі Вінницької області.

Все починалось із маленького кіоску, що в середині 90-х років минулого століття був розташований на вулиці Чехова та торгував ласощами, пропонуючи покупцям великий, як на той час,  асортимент кондитерських виробів та спецій.

Початок  розвитку  мережі магазинів „Корона” було покладено в грудні 1996 року  з  відкриттям магазину  оптово-роздрібної торгівлі  на розі вулиць Порика та 600-річчя. Це був невеликий магазин торговельною  площею близько 70 кв.м. Магазин швидко полюбився і запам'ятався  вінничанам як кращий магазин у  Вінниці з найбільшим асортиментом кондитерських виробів. Невеликий магазинчик навіть не міг умістити всіх  бажаючих покупців і черги вишикувались аж на вулицю. Рік потому був відкритий ще один оптово-роздрібний магазин по вул. Чехова. Так склалася добра традиція: щороку, під Новий рік відкривати новий магазин.

У 1998 році  компанія відкрила відразу три магазини у Вінниці на вулицях  Ширшова, Фрунзе та Козицького. У 1999 році в приміщенні по проспекті Юності 22 «Аргон» відкриває ще один оптово-роздрібний магазин.

Таким чином, практично за 2 роки компанії вдалося створити власну роздрібну мережу. З відкриттям магазинів, кількісний ріст змінився періодом якісних змін мережі, спрямованих на підвищення ефективності її функціонування. У цей період удосконалюється асортиментна політика компанії, торговельні й управлінські бізнес-процеси, методики навчання і стимулювання персоналу. З іншого боку, невеликий формат магазинів і старі форми торгівлі стали вже "тісним" для компанії, тому було прийняте рішення про розробку нового концептуального магазину самообслуговування з торговельною площею понад 300 кв.м. Так, у листопаді 2001 року компанія «Аргон» реконструює  оптово-роздрібний магазин  по проспекту Юності та  відкриває перший у  Вінниці супермаркет самообслуговування  торговельною площею 350 кв.м.  У 2002 році, не змінюючи своїм традиціям, під Новий рік, з'являється новий супермаркет самообслуговування в центрі міста  в торговельному комплексі «Бастилія» площею  вже 600 кв.м., а через 2 роки  «Корона» у Бастилії збільшується до 1 200 м.кв.

 У 2003 році, 25 грудня компанія відкриває перший у Вінниці  гіпермаркет «Грош» торговельною площею більш 3000 кв.м. Ця подія стала знаковою не тільки для підприємства, але й для всього ринку роздрібної торгівлі регіону, адже магазинів такого формату у Вінницькій області ще не було.

Наприкінці жовтня 2005 року відкрився новий супермаркет "Корона" у районному центрі Хмільник - перший магазин такого формату у Вінницькій області взагалі. В цьому році магазин святкує п'ятирічний ювілей.

У 2007 році відкриваються ще два нових магазини у Вінниці: "Корона" по вулиці К.Маркса та "К-маркет" по вулиці Стеценка.

2008 рік приніс відкриття ще двох магазинів -  "Корона" у місті Калинівка та у Вінниці по провулку К.Маркса.

У 2009 році відкрився супермаркет "Корона" у районному центрі Козятин. Крім того, в цьому ж році компанія розпочинає реалізацію товарів під власними торговими марками. На сьогоднішній день підприємством "Аргон" зареєстровано три торговельні марки:ТМ "Пан Економ",  ТМ "Подільська Марка" та ТМ "Подільський Торт". 

11.11.2011 року об 11.00 приємна подія відбулась не тільки в житті підприємства, але й у жителів всього міста. У самому "серці" Вишеньки, на розі вулиць 600-річчя та Келецької відкрив свої двері новий гіпермаркет "Грош".

Під час планування та створення магазину, позиція керівництва "Аргону" була принциповою - новий "Грош" мав стати найсучаснішим закладом роздрібної торгівлі, в якому поєднувалися б прогресивні технології реалізації товарів, технології власного виробництва, технології сервісу та додаткових послуг.

Магазин задумувався і почав працювати в форматі класичного гіпермаркету, який пропонує покупцям найширший асортимент продовольчих та промислових товарів за найпривабливими цінами.

Особливо слід відзначити потужні цехи та відділи власного виробництва гіпермаркету "Грош-600-річчя", які оснащені надсучасним високотехнологічним обладнанням провідних європейських та вітчизняних компаній. Це ж стосується і власної пекарні магазину, асортимент продукції якої задовольнить будь-які смаки і жителі Вишеньки, Сло'вянки, Поділля та інших районів міста в будь-який час зможуть поласувати свіжою запашною випічкою, яка вже давно прийшлась до смаку покупцям першого "Гроша", що на Чехова.

Цінова політика магазину відповідає його формату - максимально низькі ціни, наскільки це можливо, на всі товари. Це стосується не тільки акційних пропозицій, але й всього асортименту, який налічує більше 30 000 найменувань.

За даними маркетингових досліджень, за кількістю покупців та кількістю магазинів ТОВ НВП „Аргон” є лідером на  ринку роздрібної торгівлі Вінниці та Вінницької області.

За час існування компанія «Аргон» постійно удосконалювала і розвивала  стандарти своєї роботи.На сьогоднішній день, супермаркети «Корона», «К-маркет» та «Грош» - відома і популярна мережа магазинів сімейної покупки,  до складу якої входить 12 магазинів, тр

Source: http://grosh.vin.ua/pro-nas/istoriia-vidkryttia.html


السيرة النبوية طارق السويدانالسيرة النبوية طارق السويدان